MXM Consulting Engineers

PublikācijasMēs Jums palīdzēsim ietaupīt līdzekļus, laiku un nervus

Pērkat jaunuzceltu mājokli?

Jūs esat noskatījuši un vēlaties pirkt jaunuzceltu māju? Jūs vēlaties iegādāties dzīvokli jaunceltnē? Ja Jums nav specifisku zināšanu būvniecībā un Jūs nezināt, vai tas, ko Jūs redzat, ir labas kvalitātes paraugs, mēs Jums palīdzēsim, veicot objekta apskati un konsultējot Jūs par esošo un arī nākotnes iespējamām problēmām, kā arī ieteiksim risinājumus.

Pērkat mājokli pirms-būvniecības stadijā?

Jūs esat iegādājies mājokli vēl pirms-būvniecības stadijā un vēlaties būt drošs, ka būvniecībai beidzoties, Jūs varēsiet dzīvot bez raizēm? Mēs uzraudzīsim, lai tas tā notiek - regulāri apskatīsim būvniecības objektu un nodrošināsim kvalitāti, kontrolējot, vai darbs tiek veikts kvalitatīvi, vai tiek izmantoti pienācīgas kvalitātes.

Būvējat pats?

Pats koordinējat būvniecību? Mēs rūpēsimies par to, lai būvnieki darbus veiktu kvalitatīvi un par saprātīgu samaksu. Nav svarīgi, kurā brīdī Jūs esat sapratis, ka Jums nepieciešams profesionālis, kas darbojas Jūsu interesēs, mēs varam pieslēgties jebkurā brīdī, un nav svarīgi, cik lielas kļūdas ir pieļautas būvniecībā, mūsu speciālisti atradīs labāko risinājumu.

Veicat remontu?

Veicat remontu savā mājoklī, birojā, ražotnē? Mēs sekosim līdzi, lai remonts tā noslēgumā radītu Jums tieši tik daudz prieka un ērtību, cik iecerēts.

Plānojot jebkādas pārmaiņas mājokli?

Nepieciešams veikt izmaiņas plānojumā, plānojat piebūvi, rekonstrukciju? Mēs konsultēsim Jūs par iespējām un variantiem, ja nepieciešams, izstrādāsim projektu, konsultēsim Jūs par formalitātēm.


Skatījumu skaits: 1100